Forum Clanu NuPaGaDi

Witamy W Clanie NuPaGaDi


#1 2006-08-30 15:29:02

DRaGoNeK

Pierwszak

Zarejestrowany: 2006-08-30
Posty: 1
Punktów :   

Dragonek

Yo All 

na imie mam:Mateusz
moj nick:DRaGoNeK
lat mam:14
w cs gram:okolo 2.5 roku
moje gg:7762433
skype:nygguz1

Offline

 

#2 2006-08-31 16:49:43

HaX

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dragonek

Wszystko ladnie pieknie tyle ,ze te 2.5 roku to chyba dla pana za malo zeby sie nauczyc ,ze dory gracz=gracz bez czitow.Sam kiedys pobowalem te gowna chyba z tydzien albo 2 (No co kazdy przez to keidys musi przejsc co nie Holderr??) ,Silniejsi (tacy jak my ^^)potrafia sie z tego wyrwac ale inni niestety nie .Narazie @DRaGoNeK to koniec twojej przygody z tym klanem chyba ze potrafisz wymyslic cos zeby bylo inaczej, Popelniles grzech wiec powinienes isc teraz do kosciulka i sie z neigo wyspowiadac ,a potem wypelnic pokute i jezeli pokazesz nam , ze ejstes godny b byca w klanie oraz twoj skill bez cheatow bedzie na dosc wysokim poziomie to moze dostaniesz 2 szanse (chociaz w to watpie ). Przyszlych klanowiczow przestrzegam zeby nieprobowali korzystac ze wspomagaczy vel "szybki nuz wymiatacz" czy "haha widze ,ze jest za sciana ale on mnie niewidzi hahaha" bo to w niczym nie pomaga tylko psuje waszego skilla to tyle odemnie .

Streszczenie: Przykro mi (a wlasciwie nie jest mi przykro:D) DRaGoNeK musisz pozegnac sie z bytem w owym  klanie a takze usunac tag klanowy z nicka ,sam wiesz dlaczego .

Offline

 

#3 2006-08-31 19:37:47

WiateR

Clanowicz

7910504
Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dragonek

I niestety przez ciebie nasz klan ma zla opinie u innego klanu (dokladnie nie pamietam jakiego). I musimy ciebie wyeliminowac z naszego grona aby juz nikt Ciebie z nami nie kojarzyl. Za takie zagrania drugiej szansy sie nie dostaje. Ta zagrywke bedzie pamietal kazdy z naszym klanem, i wlasnie na niego beda padaly zle opinie. A to wszystko przez ciebie! Nie ma wlasciwie o czym gadac....

Offline

 

#4 2006-09-01 09:25:11

Holderr

Administrator

2722647
Call me!
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dragonek

Kolega wylecial z clanu za czitowanie. Przeprowadzona zostala ankieta czy ma zostac czy nie. Wyszlo ze nie i tak tez bedzie. Prosze o usuniecie tagu ze swojego nicku. Pozdrawiam i zycze powodzenia w grze bez czitow (chociaz znam cie i wiem ze na nich nie grasz, ale zagrales). Temat Zamykam. Cya


Moje motto zyciowe: " Life is brutal". Zapamietaj to sobie bo wspomnijsz moje slowa !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fairest-mg.pun.pl www.wanderers.pun.pl www.dfpolska.pun.pl www.slavoyka08.pun.pl www.hitplaneta.pun.pl