Forum Clanu NuPaGaDi

Witamy W Clanie NuPaGaDi


#1 2006-09-01 07:23:39

HaX

Moderator

Zarejestrowany: 2006-08-31
Posty: 16
Punktów :   

Jak ustawic wlasne logo w cs-ie

a wiec potrzebny jest nam do tego program  Half Life Logo Creator sciagamy go z googli wpisujac jego nazwe w wyszukiwarce lub z linka z rapidshare http://rapidshare.de/files/31511406/HLC_1_setup1_.rar umiescilem tutaj hlc z ktorego korzystam.
dla ych ktorzy niesciagali nigdy z rapidshare krotka instrukcja:
1. wchodzimy w link
2.klikamy na dole na free
3. czekamy do konca odliczania
4.przepisujemy podany kod
5. klikamy na download
6.sciagamy

tera opis jak wstawic wlasne logo (przypuszczam ze macie juz gotowe bo niezamierzam opisywac jak je zrobic moze to byc np zwykly obrazek ktory sie wam podoba dodajac do niego napis lub cos ale ja osobiscie wole sobie zrobic w photoshopie lub innym programie graficznym
1. macie juz sciagniety hlc to tera instalujemy go gdzies na dysku wazne jednak zeby zapamietac gdzie go zainstalowalismy
2. otwieramy hlc wyswietli sie nam okienko klikacie alt+f4 i wyswietli sie wam okienko programu
3. teraz klikacie na open i szukacie swojego loga
4. teraz klikamy na "auto-size"
5. a nastepnie na "make wad"
6. teraz w folderze z zainstalowanym creatorze mamy plik(wazne zeby niezamykac creatora bo plik moze zniknac) o nazwie "pldecal" zapisany w formacie wad
7.zmieniamy nazwe owego pliku na "tempdecal" i bierzemy kopiuj i wklejamy go do np:
D:\Program Files\CS 1.6 Non Steam\cstrike  powinno sie nam wyswietlic czy chcemy zastapic istniejacy plik i klikamy na tak
8.teraz uruchamiamy cs-a i tutaj uwaga niezmieniamy nic w opcjach loga tylko wchodzimy do gry i mamy wlasne logo

Offline

 

#2 2007-12-18 20:46:55

KrOp3k

Pierwszak

Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak ustawic wlasne logo w cs-ie

Po kliknieciu MADE WAD , wyskakuje mi ramka w ktorej jest napisane "WAD creation succesful!" klikam "OK" i pozniej wyskakuje kolejna ramka "TFC WAD creation was unsuccesful!" i jak klikam "OK" to wszystkie pliki znikaja z folderu tam gdzie mam zajnstalowanego HLC - co mam zrobic ???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapolityczna.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.7b2009.pun.pl www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.4funmt2.pun.pl